28 Ağustos 2012 Salı

AK PARTİ KAYNAŞLI 4, OLAĞAN KONGRESİ YAPILDI

AK PARTİ KAYNAŞLI 4, OLAĞAN KONGRESİ YAPILDI
resim

Tek adaylı AK Parti Kaynaşlı 4. Olağan kongresi tamamlandı. AK Parti Genel Merkezi tarafından başkan olarak atanan Erol Bayraktar Kongre ile tekrar başkanlığa seçildi. .
AK Parti Genel Merkezi tarafından geçtiğimiz aylarda Kaynaşlı AK Parti İlçe Başkanlığına atanan Erol Bayraktar’ın tek aday olarak girdiği ilçe kongresi yapıldı. Cumartesi günü düzenlenen kongreye tek liste ile gerçekleşti. Kaynaşlı Kızılay toplum merkezinde düzenlenen kongreye Milletvekili Osman Çakır, AK Parti İl Başkanı Metin Kaşıkoğlu,Düzce Belediye Başkanı İsmail Bayram, ilçe belediye Başkanları, belediye meclis üyeleri, İGM üyeleri, İlçe başkanları ve partililer katıldı.
Divan başkanlığını Dursun Çakır'ın yaptığı kongrede Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından Milletvekili Osman Çakır ve il başkanı Metin Kaşıkoğlu gündeme dair kısa konuşmalar yaptılar.
Slayt şeklinde gösterilen faaliyet raporunun onaylanmasının ardından İlçe başkan adayı Erol Bayraktar konuşma yaptı. Bayraktar, atama ile bu göreve geldiğini bundan sonra da çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdüreceğini belirtti.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder