31 Ocak 2013 Perşembe

Siyaset Akademisi Düzce eğitimleri başlıyor

Siyaset Akademisi Düzce eğitimleri başlıyor

30.01.2013 16:21:00Yorum

AK Parti Siyaset Akademisi Düzce Eğitimleri 19 Şubat 2013 tarihinde bekliyor...AK Parti Siyaset Akademisi Düzce Eğitimleri 19 Şubat 2013 tarihinde bekliyor.
AK Parti İl Ar-Ge Başkanı Ali Şenoğlu yaptığı açıklamada, AK Parti Siyaset Akademisi Düzce eğitimlerinin 19 Şubat tarihinde başlayacağını ifade ederek “Ak Parti AR-GE başkanlığının düzenlemiş olduğu Siyaset Akademisi Lider Ülke:Türkiye “Yerel Yönetimler Programı-2” Düzce’de 19 şubatta başlayacak. Tüm vatandaşlarına kapılarını açan siyaset akademisi 18 yaşından büyük olan, lise mezunundan doktoralısına, işçisinden çiftçisine, doktorundan avukatına, siyasi görüşü önemsemeden bütün vatandaşlarımıza ayrım yapmadan siyaset akademisi kapılarını Ak Parti olarak açıyoruz. 19 şubatta başlayacak programımız toplamda 8 hafta olup Belediye Sosyal Tesisi Park Saydamda haftada 2 gün(Salı ve Perşembe) saat 18:00 da başlayacak ve 2 saat sürecektir. Söz konusu eğitim süreçleri ile hem Parti kadrolarımızın donanım ve birikimlerinin artırılması hem de her türlü görüş ve düşünüşten halkımızın AK Parti ile temaslarının geliştirilmesi hedeflenmektedir. Ancak bundan daha önemlisi tüm vatandaşlarımıza açtığımız Akademimiz aracılığıyla, ülkemizin siyasî ve sosyal hayat seviyesine kaliteli bir katkı yapmanın gayreti içerisindeyiz” dedi.
Şenoğlu, verilecek eğitimler hakkında bilgiler vererek “Siyaset akademisinde işlenecek ana başlıklar şu şekildedir; Kişisel gelişim, Teorik dersler, Deneyim paylaşımı, yerel yönetimler. Eğitimler uzman Akademisyenler tarafından verilecektir. Ayrıca ,siyasete yön vermiş Bakan, Milletvekilleri ve Belediye başkanlarının deneyimlerini paylaşacakları eşsiz bir eğitim platformu olacaktır. Siyaset akademisine katılmak isteyen tüm vatandaşlarımızın www.akpartiduzce.com adresinden “siyaset akademisi” linkin den ön kayıt oluşturduktan sonra Düzce Ak Parti il binasında bulunan sekretaryamıza başvurmaları gerekmektedir” ifadelerini kullandı.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder